Pages Navigation Menu

Hakkımda

_MG_1972Merhaba,

Öncelikle sizlerle daha yakın ilişkiler kurmak ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmak adına oluşturduğum bloğuma hoş geldiniz.

Yirmi yılı aşkın süredir içinde bulunduğum düğün ve etkinlik sektöründe birbirinden güzel insanlarla tanışma ve çalışma fırsatı bulduğum için çok mutluyum. Şimdiye kadar tasarladığım sayısız düğünde mutluluklarına şahit olduğumuz çiftlerin özel anlarını beraber yaşamak benim için tarifi imkansız bir duygu.  KM Events web sitemizde ve bloğumuzda bulunan içeriklerden farklı olarak, yaptığımız işlerin perde arkasını ve özel detaylarını paylaşıyor olacağım.

Özellikle bloğumda yer alan “Hayata Dair” bölümünde keyif alacağınızı umduğum gezip gördüğüm yerler, beğendiğim lezzetler, etkinlikler ve modaya dair detaylar yer alacak. Umarım bu bölüm de hoşunuza gider…

Ekibim ve ben her zaman sizlerin görüş ve önerilerinizi bilmek isteriz. Bu yüzden görüşlerinizi paylaşmaktan lütfen çekinmeyin.

Ayrıca hakkımda daha detaylı bilgi edinmek isterseniz LinkedIn ve Instagram profillerimi aşağıdaki linklerden inceleyebilirsiniz.

LinkedIn: http://linkd.in/1kCnq7r

Instagram: https://instagram.com/meltemtepelerofficial/

Sevgilerimle,

Meltem Bayazıt Tepeler