How lucky I am, they include me in this special system as a partner as the only wedding planner and designer from Turkey!

Meltem Bayazıt Tepeler, dünyanın en prestijli uluslararası etkinlik derneği ILEA nın Avrupa yönetim kurulu üyeliğine seçildi!
17 Ekim 2021
TUED Türkiye Uluslararası Etkinlikler Derneği Yönetim Kurulu toplantımızı bu sefer Shangri- La İstanbul’un nefis terasında gerçekleştirdik!
23 Ekim 2021

Starting my week in Italy with my celebrity wedding designer and planner friends from all around the world! Here we are working on a special certification for the event and wedding industry with invitations of #iec and @monicaballievents, which will be wide-known soon for wedding and event planners as well as designers all around the world! So we are enjoying, working, and creating for our industry! How lucky I am, they include me in this special system as a partner as the only wedding planner and designer from Turkey💙🙏

Haftaya dünyanın en önemli düğün tasarımcıları ile İtalya’da başlamak.. Amerika, Almanya, İtalya, Fransa, Monako’dan pek çok ünlü meslektaşımla , Roma yakınlarında bu muhteşem otelde biraradayız. İtalya Turizm Bakanlığının davetlisi olarak , dünya çapında etkinlik ve düğün sertifika programının uygulayıcısı ve partneri olacağız. Arkada gördüğünüz bu muhteşem otele kapandık , bu özel sertifika sistemini çalışacağız. Amacımız düğün- davet yapanları sertifikalandırıp , dünya çapında bir derecelendirme yaratmak. Kısacası Roma yakınlarında , bu nefis otelde hem çalışıyoruz hem eğleniyoruz ! En önemlisi de Türkiye’den bir tek beni çağırmaları , aralarına katmaları ne önemli , ne değerli , değilmi? 💙🙏