I have portrayed Istanbul Weddings to Sabah / İstanbul Düğünlerini Sabah’ta Anlattım
13 Eylül 2018
I am at Maison Objet Exhibition in January / Ocak Ayında Paris’deki Maison Objet Fuarı’ndaydım
13 Eylül 2018

Alternative destination suggestions for my destination wedding couples: Lake Bled, Slovenia / Destinasyon düğünü çiftlerim için alternatif destinasyon önerileri: Bled Gölü, Slovenya

Discovering alternative destination for my destination wedding couples, Slovenia, Lake Bled

Everywhere all around the world, wedding trends are altering. My wedding couples want to prepare unforgettable memories in different places. So I have hit the road and began to search for different destinations for different weddings. Here is a wonderful suggestion for you: how about getting married on the bank of Lake Bled?

Bled is among my major advises with its green nature, historical buildings, superb wines and charming peacefulness. Once you look at the photos, you will instantly understand what I mean.

******

Discovering alternative destination for my destination wedding couples, Slovenia, Lake Bled

Artık düğün trendleri hızla farklılaşıyor tüm dünyada. Farklı yerlerde unutulmaz anılar hazırlamak istiyor düğün çiftlerim. Ben de düştüm yollara ve farklı düğünler için farklı destinasyonlar araştırmaya başladım. İşte harika bir öneri size, Bled gölü kenarında evlenmeye ne dersiniz?

Yemyeşil doğası, tarihi binaları, muhteşem şarapları ve insanı büyüleyen huzuru ile Bled en önemli önerilerimden… Fotoğraflara bakınca ne demek istediğimi hemen anlayacaksınız…